Go to Main PagePH International (Project Harmony) on Facebook
СШАРосіяMakedonianГрузіяВірменіяУкраїна
Honor the Past and Invest in the Future:
Home Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо
Як ви можете допомогти Новини PH
<< перша  < попередня    [сторінка 1/104]    наступна >  остання >>  
04.04.2014 | idea | Втрата роботи стала поштовхом до започаткування власної справи
Валентина закінчила факультет бухгалтерського обліку та працювала бухгалтером на приватному підприємстві. Та через скорочення виробництва власник запропонував жінці звільнитися. Після звільнення вона зареєструвалася в центрі зайнятості, як безробітна. Пошуки роботи не давали результату - вакансії були, але заробітну плату пропонували настільки малу, що це не влаштовувало Валентину.

У Центрі зайнятості Валі розповіли про Центр IDEA, що працює при ГО "Чайка" у Рівному і вона записалася на семінари із започаткування власної справи. Навчання і консультації з підприємництва підштовхнули Валентину до рішення стати підприємцем і надавати бухгалтерські послуги іншим фізичним особам підприємцям або приватним підприємствам. Зараз жінка обслуговує вісім приватних підприємців, веде бухгалтерський облік і кадрові справи. "В роботі я користуюся тими знаннями, які отримала у центрі IDEA - комп'ютерними технологіями, інтернетом, правовими основами підприємництва" - розповідає Валентина, - "роботою задоволена, вона приносить мені задоволення і матеріальний достаток".

02.04.2014 | idea | Талановита майстриня - успішний підприємець
Алла (28) розповідає про свій досвід участі у проекті: "За освітою я викладач англійської мови. На жаль, роботи за фахом немає, тому була в пошуках роботи. Але також маю захоплення - виготовлення авторських ляльок, яким я займаюсь вже більше року. А нещодавно я звернулась в центр IDEA у Івано-Франківську, де пройшла навчання на курсах з графіки. Окрім того, я дізналась про можливість реалізації свого хобі у напрямку підприємництва. Тренери центру поділились успішними історіями успіху інших курсантів, отже я вирішала спробувати. Розмістила фото своїх авторських робіт в Інтернеті, зареєструвалась на профільних форумах. І ось перші замовлення надійшли... Дуже дякую проекту за допомогу і сподіваюсь, що моя робота принесе мені успіх."

31.03.2014 | idea | Тепер я сама допомагаю іншим бухгалтерам зі звітністю
Надія Гривінська (24) - учасниця тренінгів проекту, що проводяться у м. Івано-Франківську ділиться своїм досвідом участі у проекті: "Мене звати Надія, я бухгалтер за фахом. На жаль через кризу, цегельний завод, на якому я працювала, закрився і я залишилась без роботи. Дізнавшись про проект "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", я взяла участь у тренінгах з питань використання Інтернету у підприємницькій діяльності, що проводились громадською організацією "Бізнес Еворд Фаундейшн" у Івано-Франківську. Тренінги охоплювали такі теми, як пошук каналів збуту через інтернет, зокрема оголошення, форуми, соціальні мережі, 'розкрутка' сайту, контекстна реклама; пошук постачальниrів і оптимізація внутрішніх виробничих процесів, використання хмарних технологій для обліку та звітності в бізнесі. Завдяки участі у цих тренінгах, я отримала знання і можливість проводити бухгалтерські консультації "онлайн". Навіть тепер, після закінчення навчання я продовжую отримувати допомогу центру, а саме користуюсь його офісними приміщеннями і маю доступ до комп'ютерів. Це значно спрощує мені у моїй новій роботі - тепер я сама допомагаю іншим бухгалтерам зі звітністю по електронній пошті. Сподіваюсь, це початок моєї підприємницької діяльності і дякую проекту за цю можливість!

22.03.2014 | idea | Навчання+робота=успіх у житті
Марина (18) з міста Вінниці розповідає про свій досвід участі у проекті: “У 2013 році під час навчання у Вінницькій загальноосвітній школі №30 я стала учасником тренінгу з питань працевлаштування, яке для нас провела Вінницька міська громадська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток». Тренінг проходив в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Працівники «Паростка» надали нам дуже багато корисної інформації, особливо мене зацікавила інформація про пошук роботи через Інтернет. Після закінчення школи я вступила до вищого навчального закладу, але хотілося і навчатися і працювати, адже у студента буває й вільний час, який хочеться використати з користю. Отут мені дуже стали в нагоді знання з написання резюме, про співбесіду, про сайти з пошуку роботи, які я отримала на тренінгу від «Паростка». Плюс, у житті я творча натура, завжди мала хист до написання оригінальних текстів. Як результат, невдовзі я знайшла роботу через сайт http://rabota.ua/, влаштувавшись копірайтером у одну невелику фірму. Тепер, завдяки знанням, що я отримала від проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" та ГО «Паросток», я маю цікаву роботу, за що їм дуже вдячна!»

12.03.2014 | idea | Коли робота приносить задоволення
Вікторія Н. (23 р.): "Я з дитинства займалася танцями: спочатку народними, потім бальними і східними. Коли до мене звернулися з кадрового агентства з пропозицією вести курси з Східних танців, я навіть повірити не могла, що моє хобі буде ще й дохід приносити. Але сьогодні це реальність. Виходить, що вкладаючи кошти в улюблене заняття, я отримала ще й додаткові можливості заробити гроші. І це дуже радує сьогодні. Так, за допомоги проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" я тепер передаю свої уміння, навички і знання тим, кому це цікаво."
<< перша  < попередня    [сторінка 1/104]    наступна >  остання >>  
Go to Main Page
PH International - Україна
вул. Еспланадна, 28, оф. 7 | Київ, Україна | 01001
T (044) 246-72-13 | F (044) 246-72-05 | E 
Вермонт  |  Москва  |  Скопье  |  Тбілісі  |  Єреван  |  Київ
США   Росія   Makedonian   Грузія   Вірменія   Україна
Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH