Go to Main PagePH International (Project Harmony) on Facebook
СШАРосіяMakedonianГрузіяВірменіяУкраїна
Honor the Past and Invest in the Future:
Home Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо
Як ви можете допомогти Новини PH
<< перша  < попередня    [сторінка 1/118]    наступна >  остання >>  
30.07.2014 | idea | Тренінговий центр IDEA - ключ до успіху
Олена Гурен (24) з Луцька. Перебувала в процесі пошуку себе та шляхів самореалізації. Випадково дізналась про навчальний центр IDEA при ГО "Волинські перспективи" від подруги, яка вже успішно завершила тут навчання. Олена ділиться своїми враженнями про навчання: "Відгуки моєї подруги мене зацікавили і я вирішила теж звернутися до координатора цього навчального центру. Після першого візиту я зрозуміла, що це шанс змінити моє життя, оскільки тут мені запропонували декілька цікавих тематик навчання, якими я змогла безкоштовно скористатися. Я навчилася створювати "ПРАВИЛЬНУ" електронну пошту і навчилася правильно шукати інформацію в мережі. Завдяки знайденій інформації, під керівництвом координатора центру я зуміла знайти конкурс для молодих активних людей і отримала невелику фінансову підтримку на початок власної справи - Інтернет-магазин виробів ручної роботи з полімерної глини. Отже, навчальний центр IDEA зіграв ключову роль у моєму житті. Дуже вдячна організаторам за таку чудову безкоштовну можливість, допомогу і поради. Хоча зараз розробка мого Інтернет-магазину перебуває на завершальній стадії, вже є перші клієнти, яких я знайшла через мережу Інтернет."

23.07.2014 | idea | Курси покращили мою громадську діяльність!
Тернополянка Вікторія Дубрівна (19р.) ділиться своїми враженнями про навчання в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark": "Я займаюся громадською діяльністю завдяки членству в молодіжній громадській організації. Дуже часто ми організовуємо всілякі заходи для молоді міста або для членів організації. Я фіксую найважливіші та найцікавіші їх моменти. Завдяки навчанню на курсах, я навчилася працювати з фото та відео. Тепер я можу підготувати якісний фотозвіт з проведених заходів набагато швидше. Окрім того, під час навчання на курсах IDEA я дізналася про декілька варіантів зберігання та обміну різноманітними файлами за допомоги Інтернету, що також дуже допомагає мені у моїй роботі."

22.07.2014 | idea | Шлях до успіху розпочинається з маленьких кроків
Микола Череднік (22) про проект: "Цього року закінчив з відзнакою Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова, отримав спеціальність "Електронні системи та комплекси". Більшість з нас знає, що випускнику сьогодні важко знайти гідну роботу. Ще під час свого навчання в університеті я почав займатися громадською діяльністю, почав реалізовувати просвітницький проект «Вільний Університет». На початку 2013 року брав участь у тренінговій програмі «Нові медіа в дії» молодіжної громадської організації «Сучасний Формат», а у 2013-2014 р.р. – активний учасник проекту «Школа демократичної дії» МГО «Сучасний Формат». У червні 2014 р. мав змогу за сприяння МГО «Сучасний Формат» відвідати тренінгові курси проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark», тренінг «ІТ Школа для НУО», отримав інформацію про CRM-системи, отримав навички користування програмою SkyDrive. Завдяки отриманим знанням, я зміг покращити інформаційну підтримку «Вільного Університету», налагодити комунікацію із учасниками проекту через соціальні мережі та ЗМІ. А найголовніше, що активна громадська позиція, отримані навички та вміння допомогли мені отримати посаду виконавчого директора у Благодійній організації «Фонд громади Житомира», розвитком якої я зараз активно займаюся.

11.07.2014 | idea | Участь в проекті "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" допомогла мені подолати шлях від бізнес ідеї до власної справи.
Розповідає Сергій Попач: "Коли з'явилася можливість стати учасником групи, котра вивчала бізнес-планування, я відразу скористався цією нагодою. Спочатку вивчив основи бізнес-планування, а потім під керівництвом досвідченого тренера проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Лариси Гунько я розрахував свій бізнес-план. Зараз розпочав свою власну справу, вже налагодив контакти з реалізаторами в багатьох населених пунктах Рівненської області, організував доставку води в обласний центр та деякі села".

10.07.2014 | idea | Отримала практичний досвід, навички і роботу за фахом
Галина Андрусишин (23) з Івано-Франківська розповідає про свій досвід участі у "Проекті IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark": "Нещодавно я закінчила навчання у Прикарпатському національному університеті за спеціальністю "Програмування". На жаль, практичного досвіду не вистачало і я не могла знайти роботу за фахом. Але допоміг випадок - у Інтернеті знайшла іноформацію про можливість навчання у тренінговому Центрі IDEA, що при громадській організації "Бізнес Еворд Фаундейшн" і отримання іншої допомоги центру IDEA для безробітних і студентів. Звернувшись до центру IDEA, я пройшла навчання за курсами офісних програм і безпеки під час роботи з комп'ютером. Згодом і сама отримала можливість проводити тренінги у Центрі IDEA та вчити інших учасників проекту. Після закінчення навчання мене запросили програмувати сайти організації-партнера навчального центру, а саме Інтернет-магазину меблів. Так я отримала практичний досвід, навички і роботу за своїм фахом у приватного підприємця. Дякую проекту за це!"
<< перша  < попередня    [сторінка 1/118]    наступна >  остання >>  
Go to Main Page
PH International - Україна
вул. Еспланадна, 28, оф. 7 | Київ, Україна | 01001
T (044) 246-72-13 | F (044) 246-72-05 | E 
Вермонт  |  Москва  |  Скопье  |  Тбілісі  |  Єреван  |  Київ
США   Росія   Makedonian   Грузія   Вірменія   Україна
Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH