Go to Main PagePH International (Project Harmony) on Facebook
СШАРосіяMakedonianГрузіяВірменіяУкраїна
Honor the Past and Invest in the Future:
Home Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо
Як ви можете допомогти Новини PH
<< перша  < попередня    [сторінка 1/107]    наступна >  остання >>  
05.04.2014 | idea | Нові знання відкривають нові можливості
Марина Г. ( 24 ) живе одна, виховує дитину. Прийшла до нас в Центр IDEA при "Проекті Кешер" в Макіївці з надією оволодіти новими знаннями , отримати нову професію і знайти гідну роботу. Сьогодні в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" молоді люди мають можливість отримати інформацію про ті можливості, що перед ними відкривають наявні в місті ресурси. На заняттях Марина проявляла максимум інтересу й працьовитості, не пропускала жодного слова викладача Алли Олександрівни, намагалася у своїй професії осягнути всі найскладніші моменти і техніки. І ось наша Марина працює у престижному салоні краси в центрі Макіївки і дуже задоволена своєю роботою. Влаштувалася в салон відразу, показавши свої роботи. Зростає потік клієнтів, Марина удосконалює свою майстерність ".

05.04.2014 | idea | Робота допомогла визначитися з майбутньою професією
Денис А. у свої 18 років вирішив поєднувати навчання з роботою. Потрібно було і сім'ї допомогти, і погуляти хотілося. Допомогли знання, отримані на тренінгах у Центрі IDEA «Проекту Кешер» м.Макіївка , де він навчався в рамках проекту " IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark ". Денис успішно пройшов відбіркову співбесіду на посаду консультанта в магазин побутової техніки. Коли почалися насичені будні і треба було раціонально розподілити свій час, щоб його вистачило на все, він з цим теж успішно впорався. Зараз Денис закінчує навчання у будівельному ліцеї і працює в супермаркеті побутової техніки, а в майбутньому теж планує продовжити навчання за економічною спеціальністю.

04.04.2014 | idea | Втрата роботи стала поштовхом до започаткування власної справи
Валентина закінчила факультет бухгалтерського обліку та працювала бухгалтером на приватному підприємстві. Та через скорочення виробництва власник запропонував жінці звільнитися. Після звільнення вона зареєструвалася в центрі зайнятості, як безробітна. Пошуки роботи не давали результату - вакансії були, але заробітну плату пропонували настільки малу, що це не влаштовувало Валентину.

У Центрі зайнятості Валі розповіли про Центр IDEA, що працює при ГО "Чайка" у Рівному і вона записалася на семінари із започаткування власної справи. Навчання і консультації з підприємництва підштовхнули Валентину до рішення стати підприємцем і надавати бухгалтерські послуги іншим фізичним особам підприємцям або приватним підприємствам. Зараз жінка обслуговує вісім приватних підприємців, веде бухгалтерський облік і кадрові справи. "В роботі я користуюся тими знаннями, які отримала у центрі IDEA - комп'ютерними технологіями, інтернетом, правовими основами підприємництва" - розповідає Валентина, - "роботою задоволена, вона приносить мені задоволення і матеріальний достаток".

02.04.2014 | idea | Талановита майстриня - успішний підприємець
Алла (28) розповідає про свій досвід участі у проекті: "За освітою я викладач англійської мови. На жаль, роботи за фахом немає, тому була в пошуках роботи. Але також маю захоплення - виготовлення авторських ляльок, яким я займаюсь вже більше року. А нещодавно я звернулась в центр IDEA у Івано-Франківську, де пройшла навчання на курсах з графіки. Окрім того, я дізналась про можливість реалізації свого хобі у напрямку підприємництва. Тренери центру поділились успішними історіями успіху інших курсантів, отже я вирішала спробувати. Розмістила фото своїх авторських робіт в Інтернеті, зареєструвалась на профільних форумах. І ось перші замовлення надійшли... Дуже дякую проекту за допомогу і сподіваюсь, що моя робота принесе мені успіх."

31.03.2014 | idea | Курси допомогли у навчанні!
Тетяна (19) пройшла навчання в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", що проводилось громадською організацією "Подільська агенція регіонального розвитку" у Вінниці і ділиться своїми враженнями: "Хочу поділитися враженнями від курсів Microsoft. Дізналася про курси від свого дядька і вирішила піти, бо якраз працювала над курсовою роботою і хотілося все робити самій. Але треба було консультації фахівця, бо інколи виникали проблеми навіть з елементарними на перший погляд речами. Тепер з упевненістю можу сказати, що саме завдяки курсам я досягла успіху, бо всю курсову роботу я зробила сама, ще й подругам допомагала!"
<< перша  < попередня    [сторінка 1/107]    наступна >  остання >>  
Go to Main Page
PH International - Україна
вул. Еспланадна, 28, оф. 7 | Київ, Україна | 01001
T (044) 246-72-13 | F (044) 246-72-05 | E 
Вермонт  |  Москва  |  Скопье  |  Тбілісі  |  Єреван  |  Київ
США   Росія   Makedonian   Грузія   Вірменія   Україна
Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH