Go to Main PagePH International (Project Harmony) on Facebook
СШАРосіяMakedonianГрузіяВірменіяУкраїна
Honor the Past and Invest in the Future:
Home Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо
Як ви можете допомогти Новини PH
<< перша  < попередня    [сторінка 1/145]    наступна >  остання >>  
20.05.2015 | idea | Перемогли у конкурсі молодіжної журналістики
Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» нещодавно взяла участь у міжнародному проекті «Справа, Вголос». За умовами конкурсу студентська молодь у складі команд-редакцій газет виготовляла електронні газети та розміщувала їх в Інтернет-просторі (http://mammedia.com.ua/ ).
Учасникам конкурсу«Центру Поділля-Соціум» дуже стали у нагоді знання та навички, що були отримані ними раніше, під час навчання в навчальному класі ГО «Центр Поділля-Соціум» за проектом «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark».
20 травня 2015 року оголошено довгоочікувані результати конкурсу "Школа молодіжної журналістики" міжнародного проекту "Справа Вголос". Одразу дві редакції із Вінниці увійшли в трійку переможців!!! Студенти Донецького національного університету, що переїхав до Вінниці, посіли перше місце, а студенти Вінницького педагогічного університету - третє призове місце.
Переможці відвідали Міжнародний Медіа-Форум, що відбувся у Львові та отримали цінні призи – сучасні цифрові відеокамеру та фотоапарат. Сподіваємось, що знання, які отримали студенти в класі IDEA з роботи з фотографіями і їх розміщення їх Інтернет-просторі і надалі їм допомагатимуть і майбутніх журналістів чекають нові кроки до успіху!

18.05.2015 | idea | "Прапор в руки і бігти!"
Учасниця тренінгів проекту у м.Токмаці Галина Лапенко говорить: "На мене дуже великий вплив здійснила участь у тренінгах навчального центру IDEA в м. Токмак. Якщо я чогось не зрозумію, або мене щось хвилює, я буду допитуватися, буду шукати в Інтернеті - така я людина. Два тренінги, що були організовані навчальним центром IDEA в м. Токмак, допомогли мені знайти відповіді на безліч запитань, які мені були цікаві. Надана інформація була дуже компактна, точна і зрозуміла. Також, для мене була дуже потрібна інформація стосовно банків, роботи в клієнт-банку через мережу Інтернет. Я багато чого не знала з цього приводу і це був як поштовх для мене, можливість більш глибше поринути у цю тему. Після тренінгу я почитала ще в Інтернеті інформацію про банки і переконалась, що банки - це не все так просто. Тепер я зрозуміла багато речей і зараз буду діяти по іншому.
Я дуже люблю різні курси, я уже у віці, і тому дуже люблю працювати з молоддю - тоді і себе відчуваєш молодшою, здається що гори можу перевернути.
Стосовно жінок, яких я знаю, і які теж були зі мною на тренінгу – я бачу, що на них участь у тренінгах навчального центру IDEA також мала великий вплив. При зустрічі ми ділимося своїми досягненнями, після тренінгів і я бачу, що у них з’явилося більше впевненості, віри в свої сили. На жаль багато жінок не використали можливість пройти ці тренінги через життєву рутину, і дуже багато чого втратили, бо нікому було їх підштовхнути. Як, наприклад, інколи я сама сиджу вдома, не хочу йти нікуди, а моя подруга вмовляє мене, а я шукаю різні причини: то погода не добра, то ще щось, та коли їй вдається вмовити мене, потім я їй дуже вдячна. Так і з тренінгами, що проводить молодіжна громадська організація «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет» - треба "добровільно-примусово" витягати жінок на подібні тренінги, і потім вони будуть, безсумнівно, задоволені результатом.
Я вважаю, що лідерський потенціал частково закладено в людині і його необхідно розвивати. Жінка повинна бути незалежною і обізнаною в сфері інформаційно-комунікаційних технологій, тому як кажуть «Прапор в руки і бігти»!

18.05.2015 | idea | Тренінг в навчальному Центрі IDEA - це особливий "фітнес" для розвитку гнучкості мислення
Учасниці курсів IDEA з м.Токмака Анна Соколова говорить: "Для мене тренінг - це особливий "фітнес" для розвитку гнучкості мислення, очищення сприйняття, зміцнення "внутрішнього стрижня". Пройшовши чотири тренінги в навчальному Центрі IDEA, я отримала нове розуміння самої себе, важливе для поточного періоду мого життя. Може, це розуміння виникло на рівні ідей, а може - на рівні емоцій. Але я відчула що в мені відбулися позитивні зміни. Але якщо не підтримувати ці внутрішні зміни, вони зійдуть нанівець. Ми живемо у мегаполісі, де зовнішня енергія дуже потужна і дуже жорстка. Ця енергія зовсім не сприяє нашим позитивним змінам: відкритості, доброзичливості, внутрішньої свободи, до яких ми приходимо, завдяки тренінгам. І вона глушить їх вельми швидко, якщо не вжити певних зусиль. Ось і виходить, що ми "просвітлюємось", а потім знову припадаємо пилом і затемненням. Знову повертаються "шкідливі звички", набігають ментальні "таргани". Тільки відвідуючи знову і знову подібні тренінги можна зберігати нормальне позитивне бачення речей. Тому, у життєвій рутині я намагаюсь не втрачати жодної можливості, коли можна потрапити на подібні тренінги, які проводить тренер Центру IDEA Наталія.
Користь від отриманої інформації з інформаційно-комунікаційних технологій для мене полягає у наступному: після кожного тренінгу Наталія зазвичай задає я домашні завдання. Фактично - це практики, що допомагають не тільки зберегти досягнуті зміни, але й випробувати в житті методи та ідеї, які були заявлені на тренінгу. Дається ціла купа методів, з яких кожен може вибрати найбільш підходящі для себе і зробити їх постійною практикою. Це і PR в соціальних мережах, і створення якісного контенту, і розробка візуальних матеріалів в графічних редакторах і багато іншого, що можуть надати комп`ютерні технології.
Я поставила перед собою певні цілі, і хоча може й повільно, але досить впевнено рухаюся до них. Ми – жінки повинні бути незалежні, а для цього нам треба просто повірити у себе!".

18.05.2015 | idea | З допомогою знань отриманих на курсах IDEA знайшов роботу
Юрій (21) - учасник тренінгів, що проводяться навчальним Центром IDEA при громадській організації "Тернопільське обласне відділення "Асоціації трудових об'єднань молоді". Юрій довго не міг знайти роботу, тому що він ще навчався, а роботодавці зазвичай віддають перевагу людям з досвідом роботи. На тренінгу у Центрі IDEA Юрій попрактикувався у правильному складанні резюме і як під час співбесіди представити себе з кращої сторони. А нещодавно, і не в останню чергу завдяки отриманим знанням, Юрій отримав роботу в “Молодіжному центру праці” і працює на посаді головного бухгалтера організації.

08.05.2015 | idea | "Я дуже вдячна за отримані навички та впевненість у собі"
Ольга Наумова (23) говорить: "Три роки декретної відпустки далися мені взнаки - я стала невпевненою домогосподаркою, яка боялася, що роботу не знайду, адже на руках маленька дитина, та й певні навички я втратила. Дуже зраділа, коли дізналася про підтримку ГО "Паросток". Пройшла навчання в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", відвідувала консультації. За допомогою співробітників організації склала своє резюме і змогла в подальшому гідно пройти співбесіду. Я дуже вдячна даному проекту за отримані навички та впевненість у собі. Мені вдалося знайти роботу, яка мені подобається. За допомоги проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" та ГО "Паросток" я працюю у туристичному агентстві. Дякую!"
<< перша  < попередня    [сторінка 1/145]    наступна >  остання >>  
Go to Main Page
PH International - Україна
вул. Еспланадна, 28, оф. 7 | Київ, Україна | 01001
T (044) 246-72-13 | F (044) 246-72-05 | E 
Вермонт  |  Москва  |  Скопье  |  Тбілісі  |  Єреван  |  Київ
США   Росія   Makedonian   Грузія   Вірменія   Україна
Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH