Go to Main PagePH International (Project Harmony) on Facebook
СШАРосіяMakedonianГрузіяВірменіяУкраїна
Honor the Past and Invest in the Future:
Home Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо
Як ви можете допомогти Новини PH
<< перша  < попередня    [сторінка 1/117]    наступна >  остання >>  
23.07.2014 | idea | Курси покращили мою громадську діяльність!
Тернополянка Вікторія Дубрівна (19р.) ділиться своїми враженнями про навчання в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark": "Я займаюся громадською діяльністю завдяки членству в молодіжній громадській організації. Дуже часто ми організовуємо всілякі заходи для молоді міста або для членів організації. Я фіксую найважливіші та найцікавіші їх моменти. Завдяки навчанню на курсах, я навчилася працювати з фото та відео. Тепер я можу підготувати якісний фотозвіт з проведених заходів набагато швидше. Окрім того, під час навчання на курсах IDEA я дізналася про декілька варіантів зберігання та обміну різноманітними файлами за допомоги Інтернету, що також дуже допомагає мені у моїй роботі."

10.07.2014 | idea | Отримала практичний досвід, навички і роботу за фахом
Галина Андрусишин (23) з Івано-Франківська розповідає про свій досвід участі у "Проекті IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark": "Нещодавно я закінчила навчання у Прикарпатському національному університеті за спеціальністю "Програмування". На жаль, практичного досвіду не вистачало і я не могла знайти роботу за фахом. Але допоміг випадок - у Інтернеті знайшла іноформацію про можливість навчання у тренінговому Центрі IDEA, що при громадській організації "Бізнес Еворд Фаундейшн" і отримання іншої допомоги центру IDEA для безробітних і студентів. Звернувшись до центру IDEA, я пройшла навчання за курсами офісних програм і безпеки під час роботи з комп'ютером. Згодом і сама отримала можливість проводити тренінги у Центрі IDEA та вчити інших учасників проекту. Після закінчення навчання мене запросили програмувати сайти організації-партнера навчального центру, а саме Інтернет-магазину меблів. Так я отримала практичний досвід, навички і роботу за своїм фахом у приватного підприємця. Дякую проекту за це!"

10.07.2014 | idea | Практика у Центрі IDEA допомогла з подальшим працевлаштуванням
Сергій Лагойда (20), який відвідав курси проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" говорить: "Я випускник Івано-Франківського коледжу ім. Граната. В рамках співпраці з навчальним центром IDEA, що при громадській організації "Бізнес Еворд Фаундейшн" я згодився на проходження практики у цьому навчальному центрі. З коледжу на таку практику, окрім мене, ще були запрошені ще три студенти. Протягом трьох тижнів ми займались розробкою програмного забезпечення, ремонтом комп'ютерів і отримали безцінний досвід і практичні знання. А після проходження практики, за рекомендацією центру IDEA мене запросили на стажування на промислове підприємство - бетонний завод на посаду програміста. Дякую проекту за допомогу!"

08.07.2014 | idea | Моя мрія - перукар. Я вірю у себе!
Аліна (18) розповіла про свій досвід навчання на тренінгу, що проводився Вінницькою громадською організацією «Паросток» в рамках проекту “IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark”: «У Вінницькому міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів “Поділля” я навчалася на перукаря, оскільки з дитинства любила робити зачіски і мріяла стати перукарем. Під час навчання я дізналася, що працівники ГО «Паросток» будуть проводити тренінг з працевлаштування. Я була дуже рада стати учасницею цього тренінгу, адже ж для успішного працевлаштування необхідні відповідні знання.
Тренери Вінницького центру IDEA професійно і доступно подавали навчальний матеріал. А після закінчення мого навчання у центрі «Поділля», я звернулася до ГО «Паросток» по додаткову консультацію. Ця організація допомогла мені скласти гарне резюме і добре підготуватися до співбесіди при прийому на роботу, яку я успішно пройшла.
Тепер моя мрія здійснилася! Я успішно працюю в перукарні за місцем проживання і мені дуже подобається робити людям красиві стрижки та зачіски. Бажаю успіху проектові "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" і фахівцям ГО «Паросток» у подальшому навчанні молодих людей. Адже нам так необхідна Ваша підтримка!»

30.06.2014 | idea | Курси допомогли вирішити труднощі з навчанням
Олена Гречковська, студентка з Тернополя і учасниця проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" ділиться своїми враженнями: "Навчання дуже сподобалось - пізнавально і цікаво. Дізналась багато нового про можливості використання інформаційних технологій, що дуже допомогло мені в навчанні. Часто отримую завдання, які необхідно виконувати з іншими одногрупниками. Тепер я навчилась робити презентації та документи з друзями за різними комп'ютерами. Це доречно, зручно і заощаджує багато часу. А ще дуже гарна атмосфера на заняттях!"
<< перша  < попередня    [сторінка 1/117]    наступна >  остання >>  
Go to Main Page
PH International - Україна
вул. Еспланадна, 28, оф. 7 | Київ, Україна | 01001
T (044) 246-72-13 | F (044) 246-72-05 | E 
Вермонт  |  Москва  |  Скопье  |  Тбілісі  |  Єреван  |  Київ
США   Росія   Makedonian   Грузія   Вірменія   Україна
Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH