Go to Main PagePH International (Project Harmony) on Facebook
СШАРосіяMakedonianГрузіяВірменіяУкраїна
Honor the Past and Invest in the Future:
Home Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо
Як ви можете допомогти Новини PH
<< перша  < попередня    [сторінка 1/153]    наступна >  остання >>  
26.01.2016 | idea | Соціальні мережі можуть допомогти у власній справі
Святослав (30 р.): "Я відвідав тренінг в Навчальному центрі, присвячений темі ефективної комунікації у соціальній мережі "Фейсбук" . Дуже задоволений. Якщо чесно, результат перевершив мої очікування. Найбільш цікавою і корисною для мене була інформація про можливості реклами та продажу товару з допомогою Фейсбуку, оскільки нещодавно я розпочав підприємницьку діяльність в сфері торгівлі. Крім того, тренер розповів про способи блокування спаму та вибору сторінок, інформацію з яких хочеться отримувати".

15.01.2016 | idea | Онлайн-інструменти - наші помічники!
Ярецька Оксана, 48 років, громадська активістка, голова ГО «Соняшник»: "Дякуючи постійній підтримці Координатора Навчального Центру IDEA, я дізналася про онлайн-інструменти, які можуть допомогти організувати діяльність громадської організації. Тепер завдяки впровадженню нових знань в практику, робота активістів нашої громадської організації налагоджена і це сприяє інституційному розвитку нашої організації. Дуже вдячна колегам за знання, якими вони з нами діляться та допомагають нашому розвитку!!"

05.01.2016 | idea | Все можливо!
Андрій (23 роки). Після того, як Андрій отримав 3 групу інвалідності він втратив віру у можливість отримати роботу, про яку мріяв довгий час. Розповідає Андрій: «Під час навчання у Вінницькому центрі професійної реабілітації інвалідів «Поділля», де я вчився на фотографа, дізнався про тренінг з самозайнятості, який проводили тренери Вінницької міської громадської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Вирішив відвідати тренінг і не помилився. Я отримав багато корисної інформації про те, як повірити в себе і розпочати власну справу. Тренери ГО «Паросток» надавали мені консультаційну підтримку. І нарешті моя мрія почала здійснюватися – після отримання диплома фотографа ми з другом відкрили невеличку фотомайстерню. Мрії збуваються! Тільки треба вірити в свої сили, навіть маючи інвалідність, та цілеспрямовано працювати і все можливо!».

30.12.2015 | idea | "Нові знання допомогли підвищити інституційну спроможність нашої громадської організації"
Іщук Юлія, 28 років, громадська активістка, ділиться своїми враженнями про допомогу, отриману від Центру IDEA у м.Луцьку для підвищення спроможності своєї організації: "З діяльністю тренінгового Центру IDEA громадської організації "Волинські перспективи" я познайомилася нещодавно під час тренінгу для жінок, що є членами громадських організацій Волині. Після тренінгу я звернулася до координаторки тренінгового Центру IDEA Наталії Литвиної за порадами щодо організації інформаційної підтримки для нашої громадської організації в мережі Інтернет. Протягом двох тижнів я пройшла повноцінне навчання і навчилася правильно користуватися соціальною мережею Фейсбук. Завдяки новим знанням, які я отримала, підвищилася інституційна спроможність нашої організації. Тепер більша кількість людей може дізнатися про діяльність нашої організації і отримати ту допомогу, яку ми надаємо. Тепер я планую постійно звертатися до тренінгового Центру IDEA за підтримкою та порадами. Дякую проектові IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark за таку гарну безкоштовну можливість!"

23.12.2015 | idea | Знову відчуваю себе повноцінно і можу заробляти!
Михайло (25р.) про відвідані заходи в Навчальному центрі: "Я дуже радий, що дізнався про роботу Навчального центру. Мені тривалий час не вдавалося знайти роботу через обмежені фізичні можливості. Роботодавці просто вибачалися і обирали інших кандидатів. Насправді я був готовий працювати вже на будь-якій посаді, але мені ніяк не виходило пройти співбесіду. В Навчальному центрі я пройшов тренінг з пошуку роботи і почав відчувати себе набагато впевненіше під час спілкування з керівниками фірм. За деякий час представники Центру розповіли мені про вільну вакансію кур'єра. Я поговорив з керівником фірми і зараз працюю за гнучким графіком. Я вдячний Центру за те, що допоміг мені знову відчувати себе повноцінно і заробляти на життя"
<< перша  < попередня    [сторінка 1/153]    наступна >  остання >>  
Go to Main Page
PH International - Україна
вул. Еспланадна, 28, оф. 7 | Київ, Україна | 01001
T (044) 246-72-13 | F (044) 246-72-05 | E 
Вермонт  |  Москва  |  Скопье  |  Тбілісі  |  Єреван  |  Київ
США   Росія   Makedonian   Грузія   Вірменія   Україна
Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH