Go to Main PagePH International (Project Harmony) on Facebook
СШАРосіяMakedonianГрузіяВірменіяУкраїна
Honor the Past and Invest in the Future:
Home Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо
Як ви можете допомогти Новини PH
<< перша  < попередня    [сторінка 1/124]    наступна >  остання >>  
30.09.2014 | idea | Навчання і досвід - шлях до власної справи в програмуванні
Андрій Цісарук (20), випускник коледжу ім. Граната в м.Івано-Франківську розповідає: "На одному з семінарів у моєму коледжі я отримав запрошення на практику в навчальний центр IDEA, що працює при громадській організації "Бізнес Еворд Фаундейшн". Під час практики я займався розробкою і налаштування програми обліку руху транспортних засобів на бетонному заводі міста. Також допомогав у налаштуванні захисту операційної системи на комп'ютерах центру IDEA. Також я отримав безцінні поради з започаткування власної справи у сфері програмування. За літо я зміг найти роботу "фрілансером" і тепер розробляю програмне забезпечення через Інтернет. Завдяки порадам тренерів центру IDEA щодо того, де і як розмістити оголошення, як створити профайл, як правильно отримати завдання і здати його замовнику, я отримав дуже важливі для початківця знання і досвід. Також я тепер отримую замовлення з різних підприємств міста. Дякую проекту за це!"

30.09.2014 | idea | У кожного є шанс бути працевлаштованим!
Олена (25) на початку 2014 року пройшла тренінгове заняття з працевлаштування, яке проводилося громадською огранізацією «Паросток» в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", і сьогодні говорить про те, яким чином вона змогла використати отримані знання: «Я навчалася у Вінницькому соціально-економічному інституті Університету «Україна» на останньому курсі. Кожен випускник зможе зрозуміти мої хвилювання: безтурботне стдентське життя закінчується - треба думати про працевлаштування. Мені здавалося, що в наш час отримати роботу нереально. Але тренінг зламав цей мій стереотип. Тренери довели, що у кожного є шанс бути працевлаштованим. Головне - мати віру в те, що ти зможеш знайти роботу і знати секрети працевлаштування. Завдяки знанням з тренінгу і допомозі «Паростка», я успішно пройшла співбесіду майже відразу після закінчення інституту та влаштувалася на роботу. Зараз я працюю помічником юриста. Дякую проекту IDEA та «Паростку»!»

30.09.2014 | idea | Своя справа в Інтернеті
Ярослав (34) пройшов тренінг у Центрі IDEA при громадській молодіжній організації «Тернопільський обласний осередок Асоціації трудових об’єднань молоді України». Про свій досвід навчання Ярослав говорить: “Ми живемо зараз в час стрімкого розвитку технологій. З кожним днем комп’ютери займають все більшу роль в нашому житті. Сьогодні мабуть не знайдеться людини, яка б не була користувачем комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, нетбуків чи смартфонів у побуті чи на роботі, в навчанні чи в дозвіллі. Щоб добитися успіху, ми повинні крокувати в ногу з технологіями. А тому, побачивши рекламу про безкоштовні комп’ютерні курси, я вирішив не оминути цю можливість і поглибити свої знання й дізнатися щось нове для себе. Темою тренінгу був Інтернет і Веб. Під час навчання нас ознайомили з основами створення веб-сайтів. Як виявилося, все не так складно. Моя дружина має захоплення – це створення різних декоративних прикрас. І я із допомогою консультацій тренера навчального центру IDEA створив Інтернет-сайт на якому ми розмістили вироби моєї дружини. Ця справа почала приносити дохід і я зареєструвався фізичною особою-підприємцем. Дякую проекту IDEA за таку можливість».

30.09.2014 | idea | Нові знання - нова робота
Координатор Центру IDEA при громадській організації "Центр "Поділля Соціум" (м.Вінниця) Анна Моргун розповідає про успіхи учасників тренінгів, що проводяться цією організацією в рамках проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark»: Валерій Бердія (24) Валерій має спеціальну освіту електрика і працював за фахом, але його завжди тягнуло до діяльності, яка пов’язана з комп’ютерними технологіями і обладнанням. Тому він вирішив змінити напрямок діяльності. Після навчання у нашому тренінговому центрі і отримання консультацій від наших спеціалістів він зумів поглибити свої знання з комп’ютерної грамотності. Заняття на тренінгах за проектом «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» додали йому впевненості у тім, що він зможе реалізувати свої мрії і займатись справою, що до душі. Отримані знання за напрямом «Вік цифрових технологій» сприяли зростанню впевненості у власних силах і прийняттю рішення щодо подальшої роботи. Як наслідок, Валерій спільно з друзями відкрив власну справу – продаж мобільних телефонів, модемів та іншого комп’ютерного обладнання».

30.09.2014 | idea | Стажування і навчання - шлях до праці
Дензель Василь (20) говорить про свій досвід участі у проекті: "Я випускник коледжу імені Граната у місті Івано-Франківську. Моя спеціальність - розробка програмного забезпечення. Про можливість навчання у центрі IDEA при громадській організації "Бізнес-Еворд Фаундейшн" я дізнався на семінарі в коледжі, де й отримав запрошення на практику у цей навчальний центр. Пройшовши практику на базі центру IDEA, я отримав знання та навички необхідні для роботи і працевлаштування: як скласти резюме, як підготуватись і пройти співбесіду. За літо я знайшов роботу і, завдяки рекомендаціям центру, мене взяли на роботу системним адміністратором на одне з підприємств міста. Я відповідаю за мережу, резервне копіювання, захист комп'ютерів і сервіс принтерів. Дякую проекту за допомогу!"
<< перша  < попередня    [сторінка 1/124]    наступна >  остання >>  
Go to Main Page
PH International - Україна
вул. Еспланадна, 28, оф. 7 | Київ, Україна | 01001
T (044) 246-72-13 | F (044) 246-72-05 | E 
Вермонт  |  Москва  |  Скопье  |  Тбілісі  |  Єреван  |  Київ
США   Росія   Makedonian   Грузія   Вірменія   Україна
Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH