Go to Main PagePH International (Project Harmony) on Facebook
СШАРосіяMakedonianГрузіяВірменіяУкраїна
Honor the Past and Invest in the Future:
Home Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо
Як ви можете допомогти Новини PH
<< перша  < попередня    [сторінка 1/129]    наступна >  остання >>  
11.12.2014 | idea | Знайшла роботу, пов'язану з моїми захопленнями
Суховецька Марія (20) говорить: "Я активна студентка і маю два захоплення: малювання та захист тварин, й тому хотіла знайти роботу, що була б пов'язана з моїми захопленнями. Від однокурсників дізналась про проект IDEA і звернулася за консультацією до громадської організації "Юнітек", що бере у ньому участь. Там мене навчили, як створити гарне портфоліо робіт і зареєструватися на провідних веб-ресурсах з фрілансу. На одному з них, сайті elance.com, де розміщуються пропозиції з усього світу, мені вдалось отримати мої перші замовлення через Інтернет для оформлення дизайну і створення ілюстрацій для сайтів. Також у центрі IDEA мене познайомили, як ефективно використовувати можливості Skype у поєднанні з профілем у мережі Microsoft live. Дякую за допомогу!"

08.12.2014 | idea | Успіх однієї людини - великий успіх усієї організації
Координатор Центру IDEA, утвореного громадською організацією "Молодіжний парламентський клуб", що у м.Марганці, Олена Жадько говорить про успіх однієї з відвідувачок Центру: "Оксана Г. (39) – медсестра за освітою, втратила роботу через скорочення. Раніше працювала медсестрою на шахті. Завдяки курсам, які пройшла в Центрі IDEA громадської організації "Молодіжний парламентський клуб", Оксана навчилась користуватись комп’ютером і такою важливою програмою, як Microsoft Excel. Ці знання та вміння допомогли їй влаштуватись на роботу в ліцей медсестрою. Медсестра в навчальному закладі повинна не тільки надавати медичну допомогу дітям, але й володіти комп’ютером - вести базу даних в програмі Excel, а іноді навіть дати пораду, використовуючи матеріал з Інтернету. Дякуємо проектові "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark!".

05.12.2014 | idea | Важливо реалізувати свій потенціал
Максим Труш (21) з м.Житомира говорить: "Навчаючись у ВУЗі, я активно займався громадською діяльністю. Особливе значення для мене мали події революції, які сьогодні привели мене до волонтерства. На презентації проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", що проводилась громадською організацією "Юнітек" я поділився своїми планами і отримав від фахівців "Юнітека" рекомендації щодо того, як правильно скласти резюме. Також я отримав цінні поради, як зустрітися та познайомитися з благодійними організаціями міста. Сьогодні я волонтер фонду «Поліський оберіг», який шукає за кордоном небайдужих людей, готових підтримати українську армію у цей нелегкий для держави час. В тому, що зараз я можу повністю реалізувати себе з максимальною користю для громади є велика частка проекту, за що йому дуже вдячний".

12.11.2014 | idea | Практика + досвід = працевлаштування
Юрій Гонтало (19), студент коледжу ім. С. Граната, що у м.Івано-Франківську, розповідає: "Моя спеціальність - розробка програмного забезпечення і нещодавно я проходив практику в навчальному центрі IDEA громадської організації "Бізнес Еворд Фаундейшн". Про цю можливість я дізнався на семінарі, що проводила ця організація у моєму коледжі. Напрямок практики був - ремонт та обслуговування комп'ютерів, термін 3 тижні, під час яких, завдяки досвіду і знанням тренерів центру, я отримав безцінний досвід з ремонту комп'ютерів. Після закінчення практики я успішно працевлаштувався на один із сервісних центрів - помічником майстра на часткову зайнятість. Сподіваюся зробити кар'єру в даному напрямку і дякую проекту за допомогу!"

12.11.2014 | idea | Стажування і навчання - шлях до працевлаштування
Ірина Децик (19) - студентка коледжу ім. Граната, що у Івано-Франківську, навчається на програміста. Про свій досвід навчання у тренінговому Центрі IDEA громадської організації «Бізнес Еворд Фаундейшн», який активно бере участь у проекті ”IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark”, Ірина говорить: “Я дізналась про тренінговий центр IDEA на навчальному семінарі в нашому коледжі, і в період практики я захотіла пройти практику на базі саме цього навчального центру. Протягом практики я навчилась налаштовувати локальну мережу, роутери, редагувати та наповнювати Веб-сайти. Після практики мені запропонували роботу контент-менеджера на одному з місцевих Інтернет-магазинів, на часткову зайнятість. Я вважаю, що це відмінний результат практики для мене. Дякую проекту за допомогу!»
<< перша  < попередня    [сторінка 1/129]    наступна >  остання >>  
Go to Main Page
PH International - Україна
вул. Еспланадна, 28, оф. 7 | Київ, Україна | 01001
T (044) 246-72-13 | F (044) 246-72-05 | E 
Вермонт  |  Москва  |  Скопье  |  Тбілісі  |  Єреван  |  Київ
США   Росія   Makedonian   Грузія   Вірменія   Україна
Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH