Go to Main PagePH International (Project Harmony) on Facebook
СШАРосіяMakedonianГрузіяВірменіяУкраїна
Honor the Past and Invest in the Future:
Home Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо
Як ви можете допомогти Новини PH
<< перша  < попередня    [сторінка 1/128]    наступна >  остання >>  
04.11.2014 | idea | Відважилася стати підприємцем
Сьогодні молоді дуже важко знайти роботу після закінчення навчання, адже умова мати досвід завжди звучить чи не найпершою, коли роботодавець говорить про робоче місце. Олена (22) з м.Рівного декілька місяців шукала роботу за спеціальністю -, за освітою вона політолог. Але таких спеціалістів, ще й без досвіду роботи , ніхто не потребував. Якось, переглядаючи оголошення у місцевій газеті, Олена натрапила на повідомлення про Центр IDEA при громадській організації «Чайка». Прийшла наступного дня і записалася на курси з бізнес-планування. Під час навчання Олена дуже швидко опанувала основи підприємницької діяльності, розрахувала бізнес-план, темою його була торгівля канцтоварами. Через деякий час після закінчення курсів Олена зареєструвалася приватним підприємцем і зараз працює у одному з торгових центрів міста. Олена уже має постійних клієнтів, особливо їй подобається тішити найменших покупців - фарби, фломайстери, олівці, альбоми та інші приладдя дуже подобаються дітям, вони залюбки купують канцтовари у привітної продавчині.

04.11.2014 | idea | Завдяки навчанню у Центрі IDEA я знайшла роботу
Ірина О. (23 р.) втратила роботу через скорочення. Працювала у сфері торгівлі і сподівалася, що швидко знову влаштується на роботу. Але все виявилося не так просто. Тому зареєструвалася у центрі зайнятості, як безробітна. У центрі зайнятості Ірина дізналася про можливість навчатися на курсах і тренінгах у Центрі IDEA громадської організації "Чайка". У Центрі IDEA Ірина поновила свої навички володіння комп'ютером, пройшла тренінг з техніки пошуку роботи, дізналася про сайти в Інтернеті, які містять інформацію про вакансії в Рівненській області, в Україні та за кордоном. Завдяки отриманій інформації та новим знанням Ірина відважилась подати своє резюме на посаду офіс-менеджера і успішно пройшла співбесіду. Так, завдяки курсам у Навчальному центрі IDEA, де Ірина вивчила офісні комп'ютерні програми, навчилася користуватися офісною оргтехнікою, грамотно склала резюме і підготувалася до співбесіди, дівчина знайшла хорошу роботу.

03.11.2014 | idea | Співпраця відкриває нові перспективи
Громадська організація «Центр Поділля-Соціум» (м.Вінниця) з квітня 2014 року активно бере участь у проекті «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark». Цільовою аудиторією проекту є учнівська і студентська молодь. «Центр Поділля-Соціум» активно поширює інформацію про проект через мережу Інтернет, що дає позитивні результати для і для подальшого розвитку самої організації. Так, у вересні поточного року Міжнародний медіа проект «Школа молодіжної журналістики» (організатор Фундація «Нові Медіа», Польща підтримав новий проект «Центру Поділля-Соціум». Координатор Центру IDEA Анна Моргун зазначає: “Наша участь у проекті «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark» дала поштовх до реалізації нової успішної ініціативи. Цілями нашого нового проекту є активізація молоді до активного суспільного життя, вивчення молоддю діяльності засобів масової інформації і способів їх створення, створення молодіжної редакції для журналістської роботи та випуску електронних мультимедійних газет ("мультим"). Цільова аудиторія - школярі 14-17 років. Таким чином, на базі навчального центру IDEA громадської організації «Центр Поділля-Соціум» учнівська молодь має можливість випробувати себе ще й в молодіжній журналістиці».

03.11.2014 | idea | Робота у навчальному центрі IDEA - поштовх до нових перспектив
Олександр Ковбаса (28) про діяльність тренінгового Центру IDEA при громадській організації «Центр Поділля-Соціум» (м.Вінниця) дізнався з інформації у соціальних мережах - на сторінці «Центру Поділля-Соціум» facebook.com/CentrPodillaSocium. Олександр добре знається на комп’ютерній техніці і його зацікавило можливість спілкування з учнівською молоддю і перспективи випробувати себе у якості тренера. Тепер Олександр з задоволенням бере участь у проведенні консультувань, а також ділиться молоддю своїм досвідом з азів програмування Олександр планує зайнятись викладацькою діяльністю в одному з навчальних закладів м.Вінниці, і досвід викладання у Центрі IDEA допомагає йому підготуватись до цього.

31.10.2014 | idea | Навчальний центр IDEA - помічник у громадській діяльності
Володимир Кудриль (51) говорить про свій відвідання у Центрі IDEA громадської організації «Волинські перспективи» (м.Луцьк): «Я - активіст і громадський діяч. Долучився до громадської діяльності шість років тому і вже маю значні успіхи у реалізації проектів місцевих ініціатив. Але мені завжди не вистачало додаткових ресурсів для поповнення своїх знань про роботу громадського сектору в Україні, про успіхи інших громадських діячів і організацій в інших регіонах України. Про діяльність навчального Центру IDEA я дізнався від партнерів з одного з проектів, що ми реалізували у м. Луцьку. Звернувся до координатора Центру і отримав всі необхідні знання з роботи в мережі Інтернет з метою пошуку потрібної мені інформації. Тепер, попередньо домовившись про зустріч з координатором, я регулярно відвідую цей навчальний центр, безкоштовно користуюсь мережею Інтернет і отримую всі необхідні консультації. Нові знання я використовую з метою пошуку додаткових ресурсів для реалізації нових ініціатив і пошуку партнерів у інших регіонах України. Дякую за таку безкоштовну можливість!»
<< перша  < попередня    [сторінка 1/128]    наступна >  остання >>  
Go to Main Page
PH International - Україна
вул. Еспланадна, 28, оф. 7 | Київ, Україна | 01001
T (044) 246-72-13 | F (044) 246-72-05 | E 
Вермонт  |  Москва  |  Скопье  |  Тбілісі  |  Єреван  |  Київ
США   Росія   Makedonian   Грузія   Вірменія   Україна
Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH