Go to Main PagePH International (Project Harmony) on Facebook
СШАРосіяMakedonianГрузіяВірменіяУкраїна
Honor the Past and Invest in the Future:
Home Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо
Як ви можете допомогти Новини PH
<< перша  < попередня    [сторінка 1/131]    наступна >  остання >>  
11.03.2015 | idea | Консультації Центру IDEA допомогли у пошуку роботи
Надія Олехнович (20 років) відвідала заходи проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", що проводив тренінговий Центр IDEA при громадській організації "Юнітек", що у Житомирі. "Я студентка Житомирського агроекологічного університету і навчання поєдную з активною волонтерською роботою у моєму ВУЗі з передання допомоги для бійців української армії та сімей учасників АТО", - розповідає Надія. "Нещодавно я мала можливість взяти участь у зустрічі зі студентами, яку проводив центр IDEA громадської організації "Юнітек у м. Житомирі. Основною тематикою цієї зустрічі було представлення можливостей продуктів "Microsoft" і консультації щодо підготовки розгорнутого резюме, що допомогло б студентам у майбутньому під час пошуку роботи. Я скористалась отриманими цінними порадами і сьогодні вже проходжу практику, як помічник регіонального менеджера ТОВ "Українська агрохімічна компанія", поєднуючи це з громадською діяльністю. Дякую за отриману корисні поради по роботі в Інтернеті, які сталі мені у пригоді!"

26.02.2015 | idea | Знання комп’ютера і практичні навички виявились перевагою над іншими кандидатами
Денис Алексеєв (32 роки) з Івано-Франківська втратив роботу і ділиться своїми враженнями від допомоги, наданої Центром IDEA при громадській організації «Бізнес-Еворд Фаундейшн»: «Про тренінговий Центр IDEA я дізнався з оголошення в центрі зайнятості про можливість навчання у ньому. Пройшов навчання на тему “Офісні програми Word і Excel” і ще влаштувався на практику в центр IDEA. Проходив практику також за напрямком вивчення офісних програм текстового редактору і таблиць, а також отримав можливість надання допомоги у редагуванні навчальних робіт і попрацював помічником тренера з навчання безробітних. Я отримав безцінний досвід, без якого мене не брали ні на одну роботу. Згодом я дав оголошенні в Інтернеті і знайшов роботу комірником в торговій фірмі. Знання комп’ютера і практичні навички виявились моєю перевагою над іншими кандидатами, тому мене взяли на цю вакансію. Тепер я працевлаштований і маю роботу. Дякую центру IDEA та проекту за допомогу!»

17.02.2015 | idea | Мультфільми допомагають розвиватися діткам з обмеженими можливостями
Координатор Центру IDEA у Рівному при громадській організації "Чайка" Тетяна Мельник розповідає: "Учасниця наших тренінгів в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YoutSpark" Наталія Нестерчук навчається за спеціальністю "Соціальна робота". Дівчина хоче працювати з дітьми з вадами розвитку, але проблема в тому, як для таких дітей підібрати найбільш ефективні методи діяльності, які молги б сприяли гармонійному розвитку і пристосуванню до життя". Як розповіла сама Наталія: "на комп'ютерних курсах IDEA, що проводяться громадською організацією "Чайка", я навчилася створювати мультики. Переддипломну практику я буду проходити в громадській організації соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Передзвін". Ця організація об’єднує дітей і молодь з обмеженими фізичними і розумовими можливостями, їхніх батьків і друзів. Я уже встигла декілька раз там побувати і спробувати створювати мультфільми з вихованцями. Будь-яке спілкування чи заняття для них є розвитком та навчанням. Тому я буду продовжувати займатися із вихованцями, а процес створення мультфільмів - це чудовий творчий і розвиваючий інструмент!"

11.02.2015 | idea | Я навчився робити презентації!
«Доброго дня! Мене звати Богач Сергій, працюю в художній школі. Потрібно було по роботі зробити документи-презентації, але я не вмів цього робити, оскільки ніколи не робив. Співробітник порадив мені звернутися до фахівців IDEA-центру, що працює при громадській організації «Подільська агенція регіонального розвитку», навіть контакти дав. Я спочатку вагався, але потім таки пішов і дуже задоволений. Консультант надав мені потрібну допомогу, я не лише отримав теоретичні рекомендації, але й спробував практично. Потім на роботі я зробив навіть кращий презентаційний матеріал, ніж очікував. Дякую консультантам IDEA-центру і людям, які є ініціаторами таких центрів».

02.02.2015 | idea | Моє новорічне стажування в IDEA-центрі
Анна Мельник, стажерка навчального центру IDEA, що працює при ГО "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" говорить: "Протягом січня у нашому навчальному центрі IDEA відбувалося новорічне стажування молоді. Більшість дівчат та хлопців створювали презентації, "пресбуки" та відеоролики, як про окремі проекти молодіжної громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет", так і про загальну її діяльність. Ті знання та досвід, які я отримала під час стажування у навчальному центрі IDEA, я запам'ятаю надовго, бо я навчилася з використанням текстових редакторів оформлювати листи до спонсорів, листи-подяки, оформлювати відгуки, редагувати фотографії, наносити на них текст або іншу супутню інформацію.
Згодом відбулися дебати. Для того, щоб грати в дебати, не потрібно якоїсь спеціальної підготовки - тільки бажання, а досвід накопичується під час участі у іграх. Участь у дебатах розвиває ораторське мистецтво, логічне мислення, впевненість у собі і багато інших корисних якостей, без яких не обійтися представнику або представниці сучасної молоді. Але саме використання інформаційних технологій при підготовки до дебатів, допомогло перемогти нашій команді. Бо підготовка до обраної теми, пошук нормативно-правових документів – це пошук інформації в Інтернет. Оформлення тез виступу – це робота в текстовому редакторі Word.
Це був справжній "мозковий штурм", оскільки нам дали завдання, що потрібно було вирішити і довести свою думку. В команді працювали різні люди, тому іноді у нас виникали непорозуміння, але згодом ми все ж таки дійшли до однієї думки і це було круто.
Також під час стажування ми зустрічалися з представниками управління Державної пенітенціарної служби у Запорізькій області та Головного управління МВС України в Запорізькій області, де почули актуальну для нас - молоді статистику про правопорушення дітей і розповідь про навчальні заклади з правовим факультетом. Як приємно було дивитись на те, що представники МВС робили свою доповідь за допомогою слайдів, які були зроблені в PowerPoint!
Я була там вперше, тому мені все було цікаво. Ще я фотографувалась біля ялинки в самій Запорізькій облдержадміністрації, а після приїзду додому відредагувала їх в графічному редакторі, працювати в якому я теж навчилася в центрі IDEA при молодіжній громадській організації «Інститут громадського розвитку «Ортега-і-Гасет». Це були приємні враження від дружньої обстановки, що склалися між всіма нами і від вручення сертифікатів, що засвідчують плідну роботу стажера навчального центру IDEA."
<< перша  < попередня    [сторінка 1/131]    наступна >  остання >>  
Go to Main Page
PH International - Україна
вул. Еспланадна, 28, оф. 7 | Київ, Україна | 01001
T (044) 246-72-13 | F (044) 246-72-05 | E 
Вермонт  |  Москва  |  Скопье  |  Тбілісі  |  Єреван  |  Київ
США   Росія   Makedonian   Грузія   Вірменія   Україна
Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH