Go to Main PagePH International (Project Harmony) on Facebook
СШАРосіяMakedonianГрузіяВірменіяУкраїна
Honor the Past and Invest in the Future:
Home Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо
Як ви можете допомогти Новини PH
<< перша  < попередня    [сторінка 1/132]    наступна >  остання >>  
11.03.2015 | idea | Консультації Центру IDEA допомогли у пошуку роботи
Надія Олехнович (20 років) відвідала заходи проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark", що проводив тренінговий Центр IDEA при громадській організації "Юнітек", що у Житомирі. "Я студентка Житомирського агроекологічного університету і навчання поєдную з активною волонтерською роботою у моєму ВУЗі з передання допомоги для бійців української армії та сімей учасників АТО", - розповідає Надія. "Нещодавно я мала можливість взяти участь у зустрічі зі студентами, яку проводив центр IDEA громадської організації "Юнітек у м. Житомирі. Основною тематикою цієї зустрічі було представлення можливостей продуктів "Microsoft" і консультації щодо підготовки розгорнутого резюме, що допомогло б студентам у майбутньому під час пошуку роботи. Я скористалась отриманими цінними порадами і сьогодні вже проходжу практику, як помічник регіонального менеджера ТОВ "Українська агрохімічна компанія", поєднуючи це з громадською діяльністю. Дякую за отриману корисні поради по роботі в Інтернеті, які сталі мені у пригоді!"

28.02.2015 | idea | Громадська діяльність розпочинається з Навчального Центру IDEA
Блеянюк Костянтин, Луцьк, 29 років, громадський активіст. Про діяльність навчального центру IDEA дізнався, коли ще був студентом, у Центрі кар’єри, що діє при Східноєвропейському національному університеті. Я відвідав інформативний семінар, де дізнався про можливості стати активним учасником громадських організацій. Після заходу я домовився про зустріч з Координатором центрую Саме з цієї зустрічі моє життя змінилося. Я отримав перелік порталів та сайтів, на яких я знайшов дуже багато можливостей для студентів та молоді вцілому. Я почав подорожувати по Україні та навчатися бути активним, вміти вирішувати проблеми та приносити користь суспільству. Зараз я вже досяг певних успіхів. Я є ментором Школи громадської активності і продовжую свій рух вперед. Дуже дякую за чудову роботу Навчального центру IDEA і за те, що його діяльності дійсно змінює життя людей.

26.02.2015 | idea | Знання комп’ютера і практичні навички виявились перевагою над іншими кандидатами
Денис Алексеєв (32 роки) з Івано-Франківська втратив роботу і ділиться своїми враженнями від допомоги, наданої Центром IDEA при громадській організації «Бізнес-Еворд Фаундейшн»: «Про тренінговий Центр IDEA я дізнався з оголошення в центрі зайнятості про можливість навчання у ньому. Пройшов навчання на тему “Офісні програми Word і Excel” і ще влаштувався на практику в центр IDEA. Проходив практику також за напрямком вивчення офісних програм текстового редактору і таблиць, а також отримав можливість надання допомоги у редагуванні навчальних робіт і попрацював помічником тренера з навчання безробітних. Я отримав безцінний досвід, без якого мене не брали ні на одну роботу. Згодом я дав оголошенні в Інтернеті і знайшов роботу комірником в торговій фірмі. Знання комп’ютера і практичні навички виявились моєю перевагою над іншими кандидатами, тому мене взяли на цю вакансію. Тепер я працевлаштований і маю роботу. Дякую центру IDEA та проекту за допомогу!»

22.02.2015 | idea | Навчання допомогло відкрити власну справу
Розповідає координатор Центру IDEA і керівник громадської організації «Захист» Ольга Шевчук: «Дмитро К. (23 роки) після закінчення Вінницького політехнічного інституту зіткнувся з проблемою «першого робочого місця». Після закінчення курсу «Основи ВЕБ-дизайну і ВЕБ-програмування» у нашому центрі комп'ютерного навчання, що отримує допомогу від проекту «IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark», Дмитро прийняв рішення відкрити власну справу. Зараз він зареєстрував приватне підприємство з виготовлення друкованої продукції. Він на самому початку шляху, але ми віримо в його успіх! Дмитро і зараз відвідує наш цикл семінарів з планування розвитку власного бізнесу».

17.02.2015 | idea | Мультфільми допомагають розвиватися діткам з обмеженими можливостями
Координатор Центру IDEA у Рівному при громадській організації "Чайка" Тетяна Мельник розповідає: "Учасниця наших тренінгів в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YoutSpark" Наталія Нестерчук навчається за спеціальністю "Соціальна робота". Дівчина хоче працювати з дітьми з вадами розвитку, але проблема в тому, як для таких дітей підібрати найбільш ефективні методи діяльності, які молги б сприяли гармонійному розвитку і пристосуванню до життя". Як розповіла сама Наталія: "на комп'ютерних курсах IDEA, що проводяться громадською організацією "Чайка", я навчилася створювати мультики. Переддипломну практику я буду проходити в громадській організації соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Передзвін". Ця організація об’єднує дітей і молодь з обмеженими фізичними і розумовими можливостями, їхніх батьків і друзів. Я уже встигла декілька раз там побувати і спробувати створювати мультфільми з вихованцями. Будь-яке спілкування чи заняття для них є розвитком та навчанням. Тому я буду продовжувати займатися із вихованцями, а процес створення мультфільмів - це чудовий творчий і розвиваючий інструмент!"
<< перша  < попередня    [сторінка 1/132]    наступна >  остання >>  
Go to Main Page
PH International - Україна
вул. Еспланадна, 28, оф. 7 | Київ, Україна | 01001
T (044) 246-72-13 | F (044) 246-72-05 | E 
Вермонт  |  Москва  |  Скопье  |  Тбілісі  |  Єреван  |  Київ
США   Росія   Makedonian   Грузія   Вірменія   Україна
Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH