Go to Main PagePH International (Project Harmony) on Facebook
СШАРосіяMakedonianГрузіяВірменіяУкраїна
Honor the Past and Invest in the Future:
Home Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо
Як ви можете допомогти Новини PH
<< перша  < попередня    [сторінка 1/107]    наступна >  остання >>  
05.04.2014 | idea | Нові знання відкривають нові можливості
Марина Г. ( 24 ) живе одна, виховує дитину. Прийшла до нас в Центр IDEA при "Проекті Кешер" в Макіївці з надією оволодіти новими знаннями , отримати нову професію і знайти гідну роботу. Сьогодні в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" молоді люди мають можливість отримати інформацію про ті можливості, що перед ними відкривають наявні в місті ресурси. На заняттях Марина проявляла максимум інтересу й працьовитості, не пропускала жодного слова викладача Алли Олександрівни, намагалася у своїй професії осягнути всі найскладніші моменти і техніки. І ось наша Марина працює у престижному салоні краси в центрі Макіївки і дуже задоволена своєю роботою. Влаштувалася в салон відразу, показавши свої роботи. Зростає потік клієнтів, Марина удосконалює свою майстерність ".

05.04.2014 | idea | Робота допомогла визначитися з майбутньою професією
Денис А. у свої 18 років вирішив поєднувати навчання з роботою. Потрібно було і сім'ї допомогти, і погуляти хотілося. Допомогли знання, отримані на тренінгах у Центрі IDEA «Проекту Кешер» м.Макіївка , де він навчався в рамках проекту " IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark ". Денис успішно пройшов відбіркову співбесіду на посаду консультанта в магазин побутової техніки. Коли почалися насичені будні і треба було раціонально розподілити свій час, щоб його вистачило на все, він з цим теж успішно впорався. Зараз Денис закінчує навчання у будівельному ліцеї і працює в супермаркеті побутової техніки, а в майбутньому теж планує продовжити навчання за економічною спеціальністю.

04.04.2014 | idea | Втрата роботи стала поштовхом до започаткування власної справи
Валентина закінчила факультет бухгалтерського обліку та працювала бухгалтером на приватному підприємстві. Та через скорочення виробництва власник запропонував жінці звільнитися. Після звільнення вона зареєструвалася в центрі зайнятості, як безробітна. Пошуки роботи не давали результату - вакансії були, але заробітну плату пропонували настільки малу, що це не влаштовувало Валентину.

У Центрі зайнятості Валі розповіли про Центр IDEA, що працює при ГО "Чайка" у Рівному і вона записалася на семінари із започаткування власної справи. Навчання і консультації з підприємництва підштовхнули Валентину до рішення стати підприємцем і надавати бухгалтерські послуги іншим фізичним особам підприємцям або приватним підприємствам. Зараз жінка обслуговує вісім приватних підприємців, веде бухгалтерський облік і кадрові справи. "В роботі я користуюся тими знаннями, які отримала у центрі IDEA - комп'ютерними технологіями, інтернетом, правовими основами підприємництва" - розповідає Валентина, - "роботою задоволена, вона приносить мені задоволення і матеріальний достаток".

02.04.2014 | idea | Домогосподарка має час для комп'ютера!
Наталія Боднар - домогосподарка, мати двох дітей ділиться своїм успіхом у проекті "IDEA за підтримки MicrosoftYouthSpark": "Виявилось, що без знання комп'ютера сьогодні дуже важко. Особливо це стосується спілкування з дітьми. Є велика потреба у контролі за ними з однієї сторони і у допомозі у підготовки домашніх завдань - з іншої. Завдяки проектові, я дізналась багато нового про безпеку користування Інтернетом, контроль доступу до Інтернету, пошукові у Інтернеті допомоги для навчання. Сподіваюсь, що тепер мої діти матимуть відмінні оцінки! Але головне моє досягнення від участі у заняттях проекту - це покращання ефективності моєї роботи, як рукодільниці. Завдяки тренерам і волонтерам Центру IDEA у Івано-Франківську, я змогла налагодити пошук замовлень на ручну роботу через Інтернет. Тепер я маю додатковий і, сподіваюсь, що стабільний заробіток. Дякую проекту за це!"

02.04.2014 | idea | Практика в центрі IDEA - шлях до успіху
Віталій Іванців (23) розповідає про свій досвід участі у проекті "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark": "Я проживаю в селі біля міста Івано-Франківська, тому довгий час мені було важко працевлаштуватись і довгий час я був безробітним. Хоча за фахом я системний адміністратор, але досвіду практичної роботи мені не вистачало. Тому я й звернувся до громадської організації "Бізнес Еворд Фаундейшн" по допомогу, де пройшов додаткове навчання в рамках проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". За підсумками навчання мене прийняли до команди центру IDEA. Я допомагав у впровадженні проекту у місті і в результаті цієї практики я здобув знання необхідні для працевлаштування. Я подав оголошення про те, що шукаю роботу і невдовзі отримав декілька пропозицій про роботу. Тепер я працюю на випробувальному терміні і стажуюсь на одній з торгових фірм міста - відповідаю за мережі і техніку. Сподіваюсь, що успішно пройду стажування і мене візьмуть на постійну роботу. Дякую проекту за допомогу!"
<< перша  < попередня    [сторінка 1/107]    наступна >  остання >>  
Go to Main Page
PH International - Україна
вул. Еспланадна, 28, оф. 7 | Київ, Україна | 01001
T (044) 246-72-13 | F (044) 246-72-05 | E 
Вермонт  |  Москва  |  Скопье  |  Тбілісі  |  Єреван  |  Київ
США   Росія   Makedonian   Грузія   Вірменія   Україна
Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH