Go to Main PagePH International (Project Harmony) on Facebook
СШАРосіяMakedonianГрузіяВірменіяУкраїна
Honor the Past and Invest in the Future:
Home Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH
<< перша  < попередня    [сторінка 1/263]    наступна >  остання >>  
18.07.2015 | idea | Використання комп`ютерних технологій в проектному менеджменті
18 липня 2015 року навчальний центр IDEA у м.Токмаці провів на базі міської дитячої бібліотеки за активної підтримки її завідувачки та керівниці Інтернет-центру Марини Таран тренінг з написання проектів з використанням комп`ютерних технологій. У тренінгу взяли участь внутрішньо переміщені особи, які проживають в м. Токмаці, представники громад Токмацького і Чернігівського районів, керівники та співробітники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, громадські діячі.
Учасники й учасниці тренінгу обговорили проблемні зони, що існують у місцевій громаді. Найбільш актуальною і такою, що потребує нагального вирішення, на думку більшості, стала проблема відсутності єдиного місця дозвілля та розвитку для дітей і молоді. Важливо зазначити, що не просто місця, а такого молодіжного осередку, що буде працювати і влітку, і на вихідних, де будуть сучасні аніматори, які своєю активністю та креативністю будуть локомотивами сучасного молодіжного руху в місті, де будуть пропонувати молоді інформацію про нові можливості в безпечному інформаційно-комунікаційному світі, освітні програми для дітей та молоді у сфері комп`ютерної грамотності.
Гарно, коли проводиться не лише інформаційний семінар, а пізнавальний захід, сповнений життєвих прикладів і ситуацій, що можуть бути корисними в подальшій проектній роботі його учасників та учасниць.

02.07.2015 | idea | Жіноче лідерство та комп`ютерні технології на користь громади
У тренінгу, що відбувся на базі Мелітопольського національного педагогічного університету, взяло участь 23 жінки. Головний актив групи склали студентки та викладачки, які виявилися найбільш активними. Жінки не тільки розвивали особисту ефективність та вчилися комп`ютерним технологіям на тренінгу - вони також візуалізували проблеми, виклики і перспективи громади, в якій проживають, зробили спробу розробити міні-проект для мобілізації ресурсів всіх дійових осіб місцевої громади.

30.06.2015 | idea | Урок кодування для молоді Рівненщини
30 червня 2015 року тренерка Рівненського навчального центру IDEA та проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" Оксана Салівончик провела тренінг для молоді Рівненщини. Під час заняття учасники з допомогою тренера ознайомилися з інструментами конструктора Kodu Game Lab. На тренінгу учасники отримали основну інформацію щодо створення комп'ютерних ігор та базові знання для подальшої роботи з Kodu, а також почули про можливості навчання комп'ютерної грамотності на базі Рівненського навчального центру IDEA.

23.06.2015 | idea | Тренінг для випускників ВНЗ Луцька "ВИКОРИСТАННЯ НОВИХ ІТ ДЛЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ"
Навчальний Центр IDEA при ГО "Волинські перспективи" провів 23 червня 2015 р. спільно з Обласною науковою бібліотекою ім. Олени Пчілки тренінг для випускників вищих навчальних закладів міста Луцька "ВИКОРИСТАННЯ НОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ УСПІШНОЇ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ". Під час заходу випускники познайомилися з комп’ютерними тестами для особистої профорієнтації. Також для них було представлено можливості для успішного працевлаштування та самореалізації, які пропонує Інтернет. Після завершення навчання 11 випускників звернулися до координатора Навчального Центру IDEA за індивідуальними консультаціями.

04.06.2015 | idea | Використання нових інформаційних технологій - шлях до самозайнятості
Презентацію проекту "Відкритий світ інформаційних технологій" для внутрішньо переміщених осіб провели тренери центру IDEA громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет"" (м.Токмак). На заході розповідалось, як створити конкурентоспроможне резюме, про можливості Office 365, хмарні технології та комп`ютерну грамотність взагалі. Протягом презентації учасникам було продемонстровано багато можливостей, якими можна скористатися в навчальному центрі. Наприкінці заходу усі учасники висловлювали подяку та просили надати ще більш змістовну інформацію про продукти компанії Microsoft.
<< перша  < попередня    [сторінка 1/263]    наступна >  остання >>  

Email Newsletter icon, E-mail Newsletter icon, Email List icon, E-mail List icon Sign up for our Email Newsletter
For Email Marketing you can trust

Go to Main Page
PH International - Україна
вул. Еспланадна, 28, оф. 7 | Київ, Україна | 01001
T (044) 246-72-13 | F (044) 246-72-05 | E 
Вермонт  |  Москва  |  Скопье  |  Тбілісі  |  Єреван  |  Київ
США   Росія   Makedonian   Грузія   Вірменія   Україна
Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH