Go to Main PagePH International (Project Harmony) on Facebook
СШАРосіяMakedonianГрузіяВірменіяУкраїна
Honor the Past and Invest in the Future:
Home Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH
<< перша  < попередня    [сторінка 1/248]    наступна >  остання >>  
04.07.2014 | idea | Вплив локальний – результат глобальний!
04 липня 2014 року представники навчального центру IDEA при ГО "Ортега-і-Гассет" (м. Токмак) взяли участь у організації презентації Закону України "Про доступ до публічної інформації" в рамках проекту «Вплив локальний – результат глобальний: підвищення здатності організацій громадянського суспільства районів Запорізької області сприяти підзвітності та прозорості місцевих органів влади». Проект реалізує ГО «УкрПростір» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії у межах грантової програми, що адмініструється Творчим центром ТЦК. На заході громадськість була проінформована, що відтепер в навчальному центрі IDEA можна буде отримати консультацію щодо листування електронною поштою з владними структурами, а також, як можна відправити інформаційний запит безпосередньо з сайту владної установи.

30.06.2014 | idea | Презентація Windows 8 (Прощавай, XР!) у Токмаці
Молодь в наш час інформаційних технологій дуже швидко дорослішає та набуває професійних навичок у володінні та ефективному використанні продуктів та сервісів Microsoft у своїй щоденній діяльності. Тому, потреба ділитися досвідом з однолітками є дуже нагальною. Бо, як кажуть, якщо чогось не знаєш, вже і не зовсім конкурентоспроможний. Проект "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" не тільки сприяє підвищенню професійних навичок молоді, він ще й об’єднує навколо себе людей-однодумців, організації-партнери, що працюють в суміжних напрямках. У м. Токмаці таким партнером тренінгового центру IDEA при громадській організації «Ортега-і-Гассет» стала міська центральна бібліотека. Завдяки своїй спрямованості на співпрацю на благо громади і, зокрема, молодого покоління, бібліотека привітно відкрила свої двері для спільної діяльності з центром IDEA. 30 червня на базі бібліотеки волонтер і починаючий тренер навчального центру IDEA у Токмаці Денис Хрістінін провів свій перший тренінг «Windows 8 (Прощавай, XР!)». Перед цим Денис й сам пройшов навчання під час другого семінару «ІТ-школи для НУО», організованому корпорацією Microsoft у партнерстві з ІСАР «Єднання» 24 червня 2014 р. За словами Дениса, «під час тренінгу дуже важливо, щоб учасники сприймали інформацію, розуміли основні тези та задавали питання, бо прослухати інформацію – це одне, а розібратися з нею – це вже зовсім інше, особливо, коли це стосується комп’ютерних технологій».

27.06.2014 | idea | Вибір професії - важлива справа
27 червня 2014 року тренерами проекту "IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark" був проведений семінар для учнів Зорянського НВК «школа-гімназія» та Клеванського НВК «школа-ліцей». У семінарі взяли участь 25 учнів віком 15-16 років. В ході семінару учні дізналися про шляхи пошуку роботи і відкриття власної справи, а особливо про визначення майбутньої професії. Хоча учасники семінару ще впродовж наступного ріку будуть навчатися у школі, проте для них саме зараз гостро стоїть питання вибору майбутньої професії. Адже ж вже зараз потрібно вибирати, іспити з яких предметів вони будуть здавати на зовнішньому незалежному оцінюванні і розпочинати відповідну підготовку. Одна з учасниць Маслянчук Віола поділилася своїми враженнями про семінар: «Завдяки семінарові, я зуміла краще розібратися в собі й зрозуміти, що моя професія має бути пов'язана із частим спілкуванням з людьми».

26.06.2014 | idea | Тренінг для випускників "Техніка пошуку роботи"
18 выпускников коледжей г. Ривне научились искать работу во время тренинга, который провели для них тренера общественной организации "Чайка" в рамках проекта "IDEA при поддержке Microsoft YouthSpark". Участники составили резюме, написали мотивацинные письма, посетили сайты поиска вакансий. О пользе такого обучения сказал участник Юра Бойченко: "Нас учат в коледже и будут учить в университете специальным знаниям - таким как компьютерная инженерия, WEB-дизайн и другие, но как искать работу, этому никто не учит. Во время тренинга я получил практические навыки, необходимые мне как при устройстве на работу, так и в повседневной жизни".

20.06.2014 | idea | Тренінг "Від бізнес-ідеї до власної справи"
Тренінг для випускників професійного ліцею на тему "Від бізнес-ідеї до власної справи" провела тренерка Рівненського Центру IDEA Оксана Салівончик в рамках проекту"IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Особливий акцент було зроблено на особистих якостях, котрі необхідні підприємцеві, щоб його бізнес був успішним. Учасники та учасниці тренігу методом мозкового штурму визначили ці якості. Учасниця тренінгу Денисюк Дарина прокоментувала цю вправу так: «Вміти правильно формулювати свою думку, не боятися її висловити при будь-якій публіці - це дуже важливе вміння, що обов'язково знадобиться у житті. Я дуже задоволена що цьому мене навчили на семінарі!»
<< перша  < попередня    [сторінка 1/248]    наступна >  остання >>  

Email Newsletter icon, E-mail Newsletter icon, Email List icon, E-mail List icon Sign up for our Email Newsletter
For Email Marketing you can trust

Go to Main Page
PH International - Україна
вул. Еспланадна, 28, оф. 7 | Київ, Україна | 01001
T (044) 246-72-13 | F (044) 246-72-05 | E 
Вермонт  |  Москва  |  Скопье  |  Тбілісі  |  Єреван  |  Київ
США   Росія   Makedonian   Грузія   Вірменія   Україна
Хто ми Що ми робимо Де ми працюємо Як ми допомагаємо Як ви можете допомогти Новини PH